Dutch Hub – Coworking and Offices – Albania

Largest CoWorking space in Albania

The largest community of professionals in Albania

Rreth Nesh

Dutch Hub?

Jeni një profesionist kreativ që nuk mund të përballoni një zyrë dhe jeni në kërkim për një hapësirë pune të përbashkët? Ndodheni në Tiranë për biznes dhe ju nevojitet një zyrë për një kohë të shkurtër? Jeni një sipërmarrje e re që ka nevojë për një sallë takimesh apo trajnimesh?

… Atëherë “Dutch Hub” është vendi i duhur për ju.

Dutch Hub is the largest co-working in Albania. Since 2018 and with 1000 square meters in the heart of Tirana, Dutch Hub offers endless opportunities for professionals and local and foreign companies. Our offers range from hourly and daily plans to long-term ones, accompanied by 20 professional services, networking opportunities and other facilities. Dutch Hub offers individual desks, workspaces for groups and companies in open space or shared offices and private offices in various formats.

Ne ofrojmë një hapësirë unike për të punuar bashkë me profesionistë të tjerë, që plotëson nevojat e bizneseve të cilat kanë nevojë për një hapësirë të përballueshme. E pozicionuar shumë mirë në qendër të Tiranës, në zonën e Bllokut, ambienti që ofrojmë ka gjithcka që ju nevojitet për të nisur një biznes: WiFi falas, shërbim printimi, mundësi për një sallë seminaresh dhe një zonë të gjerë përjashta për të mirëpritur klientet apo punuar i qetë.

Rezervimet

Dutch Hub has a Booking in Advance Policy. For any booking or questions about our short or long term services please contact us at the phone number posted on our homepage or social media and a member of our staff will assist you. To be able to support you at the best possible please make sure you contact us in advance for availability. 

Vlera e Shtuar

NJERËZIT TË LUMTUR JANË MË PRODUKTIVE

Ne besojmë se puna ka të bëjë me njerëzit dhe idetë. Hapësirat tona janë të banuara nga mendimtarë të përparuar, novatorë dhe ndryshues të lojës, të cilët janë të sigurt në arritjen e qëllimeve të tyre. Pavarësisht nëse jeni një biznes i vogël, sipërmarrës apo një sipërmarrës i korporatës, në Dutch Hub ne ndihmojmë komunitetin tonë të zgjerojë horizontin e tyre.

Atmosfera jonë me shpirt të lirë tërheq një komunitet energjik të mendimtarëve pozitivë dhe mendjehapur të biznesit që duan të takojnë njerëz të rinj. Programi i plotë i ngjarjeve profesionale dhe shërbimeve të mikpritjes, dhe dizajni frymëzues i sofistikuar i zyrave tona të biznesit, përfshin njerëzit në lëvizje dhe energji dhe i bën ata të ndihen si në shtëpinë e tyre.

Duke krijuar hapësira pune dinamike me një frymë unike dhe sipërmarrëse, ne ju ndihmojmë të mendoni, krijoni dhe bashkëpunoni, ndërkohë që ekipi ynë miqësor shikon të gjithë logjistikën dhe shërbimet në sfond. Në Dutch Hub ne sigurohemi që komuniteti ynë të mund të fokusohet në drejtimin e biznesit të tyre përpara.

Vendndodhja Perfekte

E pozicionuar shumë mirë në qendër të Tiranës (zona e Bllokut) ne ju ofrojmë vendndodhje dhe ambient te përsosur për të takuar klientët, për të drejtuar biznesin tuaj dhe për të bërë njohje të reja biznesi. Vendi ka lidhje të përsosur me transportin publik, institucionet qeveritare dhe ato bankare. Dutch Hub synon krijimin e një komunitetit profesionistësh të cilët të përfitojnë nga njeri tjetri dhe mundësitë që krijohen aty.

Çmime të Përballueshme

Hapësira juaj e punës nuk ka nevojë të kushtojë shumë. Kjo është arsyeja përse ne e kemi vënë theksin në përballueshmërinë. Ne ofrojmë një numër të ndryshëm ofertash dhe periudha kontratash, si edhe një në normë te cmimit që i përshtatet buxhetit tuaj pa bërë kompromis në shërbim.

Nevojat tuaja

Përfitimet

Ambjentet tona të sapo rinovuara ofrojnë vendndodhje perfekte për një ambient pune profesional dhe krijues.

Digital Equipment

We expect our members to bring their digital equipment (Lap Top / PC/ Monitors/Keyboards) with them. Nevertheless, in case extra needed please let us know in advance and we will try to support you.

Internet me Shpejtësi të Lartë

Me një linjë Fiber Optike, Interneti dhe WiFi falas do të sigurojnë që ju të jeni gjithmonë të stimuluar.

Hapësira të Përbashkëta dhe Krijuese

Ne kemi një numër hapësirash të përbashkëta dhe gjysëm private me vende pune të përbashkëta. Hapësirat "open space" dhe "ekskluzive" janë në dispozicion tuaj. Gjeni vendin që ju përshtatet dhe kthejeni në zyrën tuaj. Tavolina ideale nuk ka qenë kurrë më e lehtë.

Siguria

Ne ju ofrojmë një ambient të sigurtë për të kryer biznesin tuaj. Kamerat dhe sistemi i alarmit garantojnë sigurinë tuaj 24 orë.

Sallat e Takimeve

Sallat e takimeve dhe eventeve mundësojnë aktivitete me kapacitet maksimal 25 persona dhe përfshijnë pajisjet e prezantimit, lidhje WiFi, projektor, si dhe lehtësira për printim. Ne ofrojmë 8 salla të formateve të ndryshme për takime, këshillime, intervista, mbledhje, kurse, etj,  të përkryera për seminare dhe takime të rëndësishme ose për ato momente kur keni nevojë për pak privatësi për të përfunduar një marrëveshje.

Një pagesë – shumë shërbime

Asnjë dhimbje koke dhe shpenzime të ulëta me skemën tone “Një Pagesë për të Gjitha”:

mirëmbajtja, shërbimet e pastrimit, shërbimet IT, shërbimet utilitare (drita, ujë), menaxhimin dhe recepsionin, internet i shpejtë,  taksë bashkie mbi qeranë, printim, ujë i pijshëm, mobilim, dhe më shumë ...

Hapësirat e jashtme

Kur ju nevojitet një pushim Dutch Hub ofron hapësira të jashtme, perfekte për karrkimin e baterive ndërkohë që shijoni ushqimin dhe kafenë. Veranda e veriut do tju japë relaksin e duhur kurse ajo e jugut do tju ofrojë ditë të ngrohta gjatë kafeve dhe punës në ditët e freskëta.

 

Plani i çmimeve

Zgjidhni planin tuaj

Çmimet Afatgjata

Dedicated desk / shared space

180 / month

Dedicated desk in shared private space and access to all services.

Private Office – 1 Desk

450 / month

Private dedicated office for one person with access to all the services

Private Office 2-3 Desks

590 / month

Private dedicated office for up to 3 people with access to all services

Private Office – 4 Desks

720 / month

Zyre private e dedikuar me infrastrukture dhe sherbime te perfshira. Kapaciteti 4 persona.

Private Office 15 – 25 Desks

150 /month /person

Private office apartment for big teams of maximum 25 people with access to all services

* Summer Offer 2023

120 / month

May 15 – August 31       Private desk in shared open space + all listed services

Çmimet fleksibël

Paketa Orare

2.5 / Orë

Post pune në open space dhe akses në të gjitha funksionalitetet e zyrës

Booking Required

Zyre Private me qera orare

5 / person

Private office for individuals or teams max 4 desks and access to services

Booking Required

Daily Pass

10 /Ditë

Post pune në open space dhe akses në të gjitha funksionalitetet e zyrës

Booking Required

Weekly Pass

45 / week

Monday to Friday, private desk in shared space with access to all listed services

Booking Required 

Salla e Madhe e Takimeve

15 / Orë

Capacity 8 – 20 persons. Access to every service of the office.

Booking Required

Dhoma e Takimeve

10 / Orë

Capacity 1 – 7 persons. Access to every functionality of the office.

Booking Required

Çmimet e zyrave virtuale

Paketa Virtuale

80 / Muaj

Adresë, sallë takimesh, raft me celës dhe akses në disa shërbime

Prenotoni zyren tuaj tani!

Kontakt

Na kontaktoni

Forma e kontaktit

 
 

Kontakti

  • Rruga Brigada 8, Pallati TeknoProjekt, Tirana, Albania
  • +355 68 2092089
  • [email protected]

Orari

  • E hënë - E Premte / 08:00 - 20:00 E shtunë / 08:00 - 14:00

Mediat sociale

sqSQ